Hakkımızda

Hakkımızda

Mik Mühendislik

Firmamız konveyör elemanları konusunda ülkemizde öncü kuruluş olarak uzun yıllardır hizmet vermekte, konusunda bir çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır.

Türkiye distribütörü bulunduğumuz Hosch ve Gurtec firmaları Alman menşeili olup teknoloji, fiyat-kalite açısından konularında dünya lideri durumundadırlar.

Ürünlerimiz

  • Hosch konveyör bant sıyırıcıları
  • Gurtec konveyör bant ruloları, rulo istasyonları ve tamburları

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz ürünler, dökme ve parça malzeme taşıyan her türlü konveyör bandında kullanılmakta olup ülkemizin cam, çimento, enerji, maden, demir-çelik, gübre, ağaç, gıda, şeker, kimya ve kısaca konveyör kullanılan tüm sektörlerde belli başlı firmaların tercihi konumundadırlar.

En modern tesislerde üretilmekte olan ürünler, Türkiye piyasasında  yaygın olarak kullanılmakta, yüksek performansları ve dayanıklılıkları dolayısıyla çok kısa amortizasyon süreleri ile dikkat çekmekte, devre dışı kalmaya tahammülü olmayan işletmeler için birinci tercih olmaktadır.

Bunların yanısıra, yüksek teknolojik ürünlerimizin kullanılmasıyla işletmelerde işçilik kaybını, konveyör sisteminin yıpranmasını, malzeme kaybını, çevre kirlenmesini ve üretimin aksamasını engellemek mümkün olmaktadır. 

Ayrıca firmamız bu konularda uzmanlaşmış, yurtdışında eğitim almış profesyonel teknik ekibi ile, işletme sorunlarını gidermede çözüm ortağı olarak servis hizmeti vermektedir.